Modlitwa w intencji śp. Eli i jej Rodziny

Kochani!

Przekazuję informację od Księdza Seweryna, który  zaprasza na mszę św. w intencji Śp. Eli, jej Rodziny, która odbędzie się w piątek 29 maja o godz. 20.00 na zakończenie trwającej nieprzerwanie od soboty całą dobę w naszej świątyni modlitwy różańcowej.

Na grupie WhatsAppowej Parafianie ks Seweryn napisał:

„DRODZY PARAFIANIE LUDZIE WIELKICH SERC.

Jestem nie tylko pod wrażeniem, ale i wzruszony Waszą modlitwą.

To nasze kwiaty dla Matki Bożej ale też dla Eli, które poniesiemy w swoich sercach w dniu jej pogrzebu.

Trwamy na modlitwie, przemieniamy ludzkie serca. Bardzo Wam dziękuję. Bardzo dziękuję Bogu za Was. ”

Zachęcamy do dołączenia do modlitwy i wpisywania się do  grafiku zamieszczonego na stronie Parafianie na  WhatsAppie.

*******************************

LINK DO GRUPY Parafianie Salwatora, na którym jest grafik z możliwością wpisania się na modlitwę

Otwórz ten link, aby dołączyć do mojej grupy WhatsApp:

https://chat.whatsapp.com/J1uiv6HAOI21Ty2X7AlSPR?s=sw&p=a&mlu=1