SiM na zakończenie Roku Formacyjnego Wrocław 2020

Nadchodzi czas planowania urlopów, dlatego pragniemy poinformować o tym, co w tym Roku proponujemy naszym dzieciom ze Scholi i Ministrantów.

Mamy nadzieję, że dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego by we Wspólnocie młodych odkrywać Pana Boga i przybliżać się do Niego poprzez modlitwę i radosne spędzanie czasu wakacyjnego.

1. W tym roku formacyjnym przewidujemy Parafialny weekendowy wyjazd na zakończenie roku formacyjnego dla Scholi i Ministrantów z Parafii Najświętszego Salwatora.

Planujemy wyjazd do Wrocławia i okolic ze zwiedzaniem Starówki, Zoo i Afrykanarium oraz odwiedzenie takich miejsc jak Błędne Skały, Ząbkowice, Sanktuarium MB Królowej Rodzin w Wambierzycach, Kudowę Zdrój oraz Twierdzę w Srebrnej Górze.

Termin: 12-14 czerwca 2020r.

Koszt: 280 zł [Rodzeństwo, każde kolejne dziecko 260 zł]

Zapisy: Ponieważ potrzebujemy informację ile miejsc zarezerwować prosilibyśmy o wstępne deklaracje tradycyjnie w formularzu ogólnym do 15 marca.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1RwsvQmKTu_tT6Zz0QBFNw13Y6kyvt_jrxLMHX_4Heb8/edit?usp=sharing

2. Jeżeli chodzi o wyjazdy rekolekcyjne będziemy proponować rekolekcje Ruchu Światło-Życie, którego formacja odbywa się na terenie naszej parafii. Wyjazdy Rekolekcyjne organizuje diecezjalna Diakonia Oaz Rekolekcyjnych i są one dopasowane do wieku i poziomu formacji uczestników. Terminy i lokalizacje poszczególnych stopni będą znane w kwietniu. Podajemy orientacyjne terminy  rekolekcji, na bazie zeszłorocznych terminów, by móc mniej więcej zaplanować czas.

I turnus: 27.06-13.07, II turnus: 15.07-31.07, III turnus 2.08-18.08

3. Podajemy również do wglądu kalendarium rekolekcji Grup Apostolskich. http://grupyapostolskie.pl/kalendarium

Zapraszamy do zapisów.